+420 246 086 486
OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz
BALNEA konopná koupel

CutisHelp BALNEA konopná koupel 200 ml

Olejová přísada do koupele je určená pro pravidelnou péči při kožních problémech a onemocněních (ekzém, kožní alergie, lupénka). Pokožku zklidňuje, zvláčňuje, vyživuje a posiluje její odolnost vůči vnějším vlivům. Ulevuje od nepříjemného svědění. Je ideálním prostředkem do koupelí i pro miminka a děti s citlivou kůží. BALNEA je určena pro běžné domácí použití, neznečišťuje vanu.

Koupit v e-shopu

Koupit

Sdílet

Účinné látky

EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ

Použití

Konopnou koupel BALNEA používejte nejméně 2x týdně. Do vany vlijte 1 polévkovou lžíci (přibližně 7 ml na 150 litrů vody), tak získáte emulzní pěnivou lázeň. Teplota vody by neměla výrazně přesáhnout 37°C. V lázni setrvejte 15-20 minut, u malých dětí stačí 4-8 minut. Poté nechte pokožku volně oschnout, nebo se zabalte na 15-20 minut do osušky, tím zvýšíte terapeutický účinek. Následně pokožku pečlivě ošetřete k tomu určenými přípravky CutisHelp: konopný tělový BALZÁM, masti a krémy EKZÉM, LUPÉNKA, SEBOREA, u dětí produkty řady CutisHelp mimi.

Doporučení

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Můžete znát jako: konopná koupel, balnea konopná koupel