+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

DEFEKT

CutisHelp DEFEKT konopná mast 50 ml

Konopná mast při poškození kůže, je osvědčený přípravek pro zevní aplikaci při ošetření poškozené kůže: říznutí, odřeniny, opruzeniny, kožní praskliny, spáleniny, omrzliny, proleženiny,… Je účinným doplňkem při léčbě popálenin a bércových vředů. Intenzivně podporuje rychlé hojení a regeneraci kůže, zabrání vzniku infekcí i nežádoucích jizev.

Koupit v e-shopu

Koupit

Sdílet

Účinné látky

EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ
GUAJAZULEN
PANTHENOL
VITAMIN E
CHLOROFYL

Použití

Mast vtírejte na problematická místa kdykoliv podle potřeby po dobu trvání obtíží. Zpočátku je vhodnější častá aplikace i několikrát během dne a zejména na noc. Viditelný efekt se podle druhu poškození projevuje během 3-10 dní.

Doporučení

Doporučujeme NEKOMBINOVAT aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat mírné zčervenání nebo svědění kůže, které během několika hodin odezní. V případě přetrvání těchto reakcí, při vzniku vyrážky nebo déletrvajícího svědění používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Můžete znát jako: konopná mast, hojivá konopná mast, konopná mast při defektech