+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

REFERENCE

Dobrý den, ráda bych vám touto cestou poděkovala za váš konopný krém CutisHelp mimi, má tříletá holčička začala mít alergii na sluníčko a kůže na něj hrozitánsky reagovala, zkusila jsem několik přípravků na zklidnění kůže po slunění ale reakce kůže na slunce se spíše stupňovala, už jsem chtěla sahat po zirteku apod ale pak mě napadlo zkusit konopný krém mimi který mám doma na příležitostné ekzémové skvrnky mé starší dcerky které občas mívá při virozách, po třech dnech mazání pouze ráno a večer byla holčička bez jakýchkoli potíží, pleť naprosto zhojená, může vesele chodit dál na sluníčko a reakce na něj "nulová", ještě jednou velikánské díky za sebe i mé dvě holčičky.

Gabriela C.

Nová reference na CutisHelp mimi kosmetiku na blogu: http://andrejkabblog.blogspot.cz/2016/04/cutishelp-mimi-konopny-balzam-oprudik.html

CutisHelp

Ani si neumíte představit, jakou mám radost, že nám dokážete pomoci, že jste vyrobili produkt mimi Balzám. Syn je po transplantaci kostní dřeně a má problémy s kůží. Nepomáhaly žádné krémy ani vodičky, dokud jsem nenarazila na váš produkt. Po něm se dostavila úleva, synek nepociťuje nadměrné svědění. Jako matka vidím každým dnem zlepšení. Natírám ho několikrát denně, úleva od svědění přichází, a to je nejdůležitější. Jsem ráda, že jsme váš produkt objevili a pomáhá nám. Máme doma velkého bojovníka a díky pomoci rodiny, lékařů i lidí, jako jste vy, určitě vyhrajeme. Ještě jednou děkujeme.

Renata L., Galanta, Slovensko
(pisatelka uvedla celé jméno a adresu)

Reference uživatelů přípravků CutisHelp naleznete též na portálu Heureka.cz: https://cutishelp.heureka.cz/

CutisHelp

Vyzkoušela jsem více výrobků, nejvíce spokojená jsem byla s CannabioxE. Používala jsem na neidentifikovatelné otoky celého těla. Řešeno ve fakultní nemocnici v HK, i ve vojenské nemocnici v Praze, nasazení kortikoidů, infuzí, léků - alergologií, poté hospitalizace na interně. Příčina nebyla za dva roky zjištěna. Oteklé tělo a obličej pálilo, bolelo a svědilo. Po používání CannabioxE zmírnění jak svědění tak pnutí a pálení. Pro představu přidávám fotografii. Recenze

Vladimíra Langová

Mam seboreu od 19tich rokov, teraz mam 32. Odvtedy som vyskusal vsetko mozne i nemozne, ale pomohli mi az Vase vyrobky! Vyskusal som sice zatial len sampon a mast na tvar, ale aj to mi postacuje! Najviac ocenujem sampon, ten ma zbavil pocitu stahovania tvare po umyti, suchej koze, mastnoty na tvari, vsetkych prejavov vo vlasoch a dokaze ma perfektne (ale setrne) umyt aj po silnom znecisteni (minule som pomahal burat dom u mojej tety), v prasnom prostredi, ap. V minulosti som ihned dostal zapal koze, ked sa vsak umyjem s Vasim samponom a necham posobit 5 min., rano ziadne flaky na kozi, ziadne supinky. Mate u mna 100 bodov, uz nepotrebujem kortikosteroidne maste... Velka vdaka!

PaedDr. Andrej XXXXX, PhD.

obrý den, chtěla bych poděkovat za to, že tyto úžasné přípravky vyrábíte. Už od narozezení trpím atopickým ekzémem. Mám vyzkoušené všechny druhy mastí a přípravků od kortikoidů po různé koupele. Nejvíce však trpím ekzémem na roukou, které mám rozpraskané do krve a v oblasti obličeje kde je to velmi nepříjemné, zvlášť pokud se chci čas od času nalíčit, okamžitě mi ekzém vyskočí i přes to, že používám dermo makeupy a podobně. Jednoho dne jsem narazila na váš konopný krém EKZEM-denní. Musím říct že mi opravdu pomohl! Nanesu ho pod make up a velice mi pomáhá jak od svědění tak i od osypání se. Stav pokožky na rukou se mi taky značně zlepsil. Proto díky!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

... mám atopický ekzém už 28 let, kojím a měla jsem šílené problémy i v těhotenství – měla jsem stavy, že jsem ani neodemkla dveře, měla jsem tak moc rozpraskané prsty na rukou, strašně to bolelo. Nemůžu hormonální masti, ale jakmile jsem zjistila, že vaše masti jsou i pro kojící matky, zkusila jsem je ... dala jsem si ji na ruce a takový rychlý účinek jsem ještě nezažila – a mám toho vyzkoušeno opravdu hodně! Mnohokrát vám děkuji i za mého syna, kterého budu moci nadále kojit ... jsem tak nadšená, že o vaší kosmetice budu mluvit, kde se dá. Opravdu mnohokrát vám děkuju – účinek je fantastický ... děkuju, děkuju, děkuju!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

... mám pětiletého syna; od svého půl roku trpí atopickým ekzémem a lékařka mu předepisovala různé masti s obsahem kortikoidních látek. Dlouhou dobu jsem hledala jiné metody, kterými bych syna ekzému zbavila nebo alespoň zklidnila svědění při větším výskytu ekzému a vyzkoušela jsem různé zaručené recepty; nic nám nezabíralo ... Před několika týdny jsem zcela náhodně našla na internetu vaše výrobky a rozhodla se objednat konopný krém při ekzému, ačkoliv jsem utratila už hodně peněz za různé výrobky, které mu nepomohly, a proto jsem byla skeptická ... mazali jsme synovi ručičku několikrát denně krémem a přípravky z lékárny jsme úplně vysadili. Nestačila jsem se divit, jak mu ekzém začal pomalu mizet i bez použití kortikoidních mastí ... jsem z vaší zdravotní kosmetiky naprosto nadšená a chci vám popřát hodně úspěchů a aby tyto přípravky pomohly mnoha lidem!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu a zaslala vlastní foto-dokumentaci)

Chtěla bych vám co nejvíce poděkovat za vaše výrobky, konkrétně za krémy pro ošetření při akné ... jsem matkou patnáctileté dcery a nejen ji v tomto problematickém věku, ale i mě do současné doby trápily obdobné problémy. Vyzkoušela jsem za ta léta snad všechno, co na trhu existuje ... zkusila jsem pro sebe i pro dceru váš výrobek a nestačila jsem se divit ... to, co jsem marně léčila několik roků, se hojilo téměř před očima – krém je na pleti úplně cítit, jak pracuje ... jsem vám neskonale vděčná a u vašich přípravků už zůstanu ... Přeji vám všem mnoho skvělých pracovních úspěchů a v osobním životě hodně štěstí!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Chtěla jsem se podělit o svou zkušenost s vaším produktem konopný krém EKZÉM. Zakoupila jsem jej pro svou malou dcerku-kojence; měla ekzémek na obličeji, co se jí objevil v pěti týdnech. Párkrát jsem jej použila, nicméně nebylo to dále nutné; tvářička se přirozeně sama spravila asi po 8 týdnech. Problémy však mám já – trpím ekzémem na různych místech již dlouho a po porodu se mi ještě zhoršil (krk, ruce atd.). Pro úlevu jsem standardně nucena používat kortikoidy, ačkoliv nerada. Před 5 dny jsem si však řekla, že konopný krém zkusím sama pro sebe. Reakce nastala okamžitě: ruce jsou naprosto čisté; během třech dní neuvěřitelný obrat! To se mi ještě nestalo. CutisHelp mohu jen doporučit! Děkuji.

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Moje devítiletá dcera se od 2 let léčí na atopický ekzém ... Řadu let jí paní doktorka předepisovala kortikoidy – stav se vždy zlepšil, ale také se ekzém vždy znovu vrátil. Vyzkoušela jsem na ní řadu mastí, ale až před rokem mi sestra přinesla CutisHelp na noc a dcera se celá jako zázrakem zahojila ... ekzém se jí vrátil až po roce – už ne v takovém rozsahu jako dřív; po 14 dnech mazání však opět mizí a doufám, že zas aspoň na rok ... Chtěla bych vám poděkovat za tento výrobek a popřát mnoho dalších úspěchů – vaše mast je nad všechny léky!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Musím se přidat k chválícím zákazníkům, kteří používají vaše produkty s konopným olejem ... Po pedikurním ošetření jsem onemocněl gangrénou, která mě dostala na tři měsíce do nemocnice, kde jsem byl třikrát operován a nebýt hyperbarické komory, tak mi byla noha amputována. Po dvaceti procedurách jsem byl propuštěn do domácího léčení, na ošetřování nohy jsem používal dezinfekční roztoky Betadine a později Prontosan ... Podle mého laického názoru hojení neprobíhalo tak, jak by mělo, protože jsem diabetik. Začal jsem postižené místo na chodidle ošetřovat vaší mastí DEFEKT a začaly se dít věci, kterým bych nevěřil, kdyby mi je někdo vykládal: otevřená rána se po třech dnech začala zatahovat – lékaři říkají, že nastala krystalizace ... Rána se očividně hojí: po dvou měsících je ve stavu, který lékaři očekávali někdy po Novém roce – že vůbec budu rád, když se mi to zahojí ... no je to úžasné až zázračné – velký dík všem, kteří tuto mast vyvinuli!
Současně vám přeji hodně úspěchů ve výrobě konopných přípravků!

(pisatel uvedl svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Musím vám moc poděkovat za krém pro mimi na ekzém, který mi poradila lékárnice, když měla moje 6-týdenní dcerka po celém obličeji včetně oušek a hlavičky ošklivý ekzém. Naše lékařka nám hned dala mast s kortikoidy, ale tu jsem jí nechtěla dávat, tak jsem začala hledat přírodní produkty. Na doporučení se mi dostal do rukou tento dětský krém a byla jsem opravdu moc překvapená, jaké rychlé účinky se dostavily ... byla jsem moc šťastná, jelikož během dvou dní se ekzém ještě před aplikací krému zhoršil natolik, že dcerka měla otok celého obličeje a začala se tvořit mokvavá místa ... byla to pro ni opravdu muka. Začala jsem jí krémem mazat 5x denně a otok ustoupil během dvou dní; za další 2 dny zmizela mokvavá místa, začala se olupovat kůže a pod ní se tvořila již nová ... za další 2 dny měla malá už jen stroupky v obočí a na hlavičce ... nyní je to sedmý den, mažeme dál a kůže je tak jemná a celá se obnovuje; stroupky se už odlupují a hlavní je, že to dcerku nesvědí a já si s klidným svědomím mohu poděkovat, že jsem jí dala to nejlepší – a to díky vaší společnosti, která vynalezla tento úžasný produkt! Mohu ho jen a jen doporučit všem, kteří mají jakékoliv problémy s ekzémem a různými vyrážkami ... Moc vám děkuji a přeji hodně úspěchů!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

O produktech vaší firmy jsem si přečetla v časopise ... Protože moje maminka má již delší dobu problémy s bércovými vředy (dvakrát ležela v nemocnici), objednala jsem jí v lékárně vaši mast DEFEKT ... maminka je s ní nadmíru spokojená; vředy se jí postupně hojí ... Všem známým nyní vaše výrobky doporučuje a já vám chci touto cestou poděkovat!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Od svých 10 roků, tedy už 28 let, mám atopický ekzém, jsem alergik a v současné době po léčebné terapii nádorového onemocnění prsu ... Zakoupila jsem konopnou mast, kterou používám na oblast jizev a spálené kůže po ozařování. Na hřbetu ruky, odkud byly odebrány lymfatické uzliny, mám do krve živý ekzém – proto nechci kortikoidy, a jenom používám konopný krém pro denní ošetření a konopnou mast ma moc ... jsem naprosto nadšena; oblast jizev i spálené kůže se zregenerovala a ekzém prakticky nerecidivuje ... Ráda bych vám poděkovala za vynikající přípravky, které vyrábíte!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Po internetu jsem si objednala mast i krém na akné, které mě trápí řadu let ... Dosud jsem utratila už tisíce korun za kosmetiku, ale nic nepomáhalo; pleť se mi osypala nebo se akné mnohokrát zhoršilo a svědilo. Používám vaše přípravky teprve tři dny, a poznávám první výsledky ... jsem moc a moc spokojená a jak je vidět – české výrobky mají stále něco do sebe. Budu je všude doporučovat a přeji vám mnoho úspěchů i dalších, na vlastní kůži přesvědčených zákazníků!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Před měsícem se mojí osmiměsíční holčičce objevil nepříjemný ekzém na zápěstích, nožičkách, stehýnkách, předloktí. Na doporučení dětské lékařky jsme přestali dávat vlněné svetříky a promašťovali; ekzém se zhoršoval a tak jsem navštívila místní lékárnu, kde mi byl nabídnut také váš krém EKZÉM. Po dobu třech dní jsem ho několikrát aplikovala, ale ekzém se začal notně zhoršovat - nejen zarudnutí, ale i zvětšování. Napadlo mě zavolat vám na infolinku – doporučili jste mi jako test mazat jenom jedno místo konopným krémem a zbývající promašťovat mastí leniens ... zmínili jste případnou možnost špatné reakce na potraviny, jelikož se Vám příznaky po mazání tímto krémem nezdály. Vaše zmínka mi utkvěla v paměti. Vrátila jsem se s holčičkou v příkrmech na základní potraviny, mazala jsem ekzém několikrát denně poctivě konopným krémem a intuitivně naopak jen jedno místečko na kůži promašťovala mastí leniens ... Do týdne veškerý ekzém jako zázrakem zmizel, kromě místečka ošetřovaného mastí leniens. Velice vám děkuji za pomoc, ovšem nejvděčnější je moje holčička.

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Ráda bych vám chtěla poděkovat za produkty, které jste vyvinuli v řadě MIMI ... mám půlročního kojence, který od třetího měsíce trpěl problémy s ekzémy – během několika týdnů se jeho stav zhoršil ze suchých na mokvavé a rozšiřoval se různě po těle. Plně jsem kojila celý půlrok a i přes silnou dietu, krémy od pediatra s následným použitím kortikoidů a fenistilu od kožního lékaře se jeho stav moc nezlepšoval, tak jsem se rozhodla sama začít zkoušet různou doporučenou kosmetiku – bez úspěchu další měsíc. Naštěstí se mi do rukou brzy dostal krém EKZÉM z řady MIMI; stav mého syna se během 5 dnů rapidně zlepšil a do 14 dnů nebyla po ekzému ani známka. Vůbec netušíte, jak jste ulehčili život nejen mému synkovi, ale i mně – stále nemůžu uvěřit, že to zabralo. Nakoupila jsem kompletní řadu MIMI a střídám všechny produkty tak, abych zabránila zhoršení ... Vřele vaši značku doporučuji všem, kdo mají podobné problémy.

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Rok a půl trpím lupénkou – nejdříve jsem používala jen masti předepsané lékařem a letos od jara používám vaši konopnou mast ... Zatímco ještě v létě byly šupiny na loktech a kolenech slity v jeden velký koláč, dnes je účinek masti na první pohled viditelný; zůstalo jenom pár malých teček ... jsem nadšená ... také cena je oproti přípravkům ostatních firem velice příjemná – konečně si někdo uvědomil, že my nemocní za svou nemoc sami nemůžeme a nemáme vždycky tisíce, abychom si léčbu mohli hradit sami. Každopádně děkuji za tento výrobek!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)

Už delší dobu jsem uživatelkou vaší konopné kosmetiky – od útlého dětství trpím atopickým ekzémem ... Před dvěma měsíci mi vaše mast velice pomohla překonat extrémně silný projev tohoto ekzému, který se u mě projevil v plné síle – měla jsem ho na celém obličeji, krku, rukách i na předloktí ... Nic nezabíralo; užívat kortikoidní masti jsem odmítla, a sestra, která pracuje v lékárně, mi doporučila vyzkoušet konopnou mast ... Nedám na ni dopustit a vřele ji doporučuji každému s podobnými problémy ... Přeji vám do budoucna spoustu úspěchů a spokojených pacientů!

(pisatelka uvedla svoje celé jméno i kontaktní adresu)