+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

DOLOR-END

CutisHelp DOLOR-END™ konopné mazání 75 ml

Konopné mazání při bolestech a zánětech pohybového aparátu, je lehký krém pro zevní aplikaci při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení: bolestech a otocích kloubů, bolestech zad, namožených, natažených a ztuhlých svalech, zánětu vaziva, svalů a šlach, tenisovém lokti i při rehabilitaci po operačním zákroku na pohybovém ústrojí.

Koupit v e-shopu

Koupit

Sdílet

Účinné látky

EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ
EXTRAKT BOSWELLIA SERRATA
MSM
MÁTA PEPRNÁ
EUGENIA CARYOPHYLLUS FLOWER OIL
VITAMIN E
KYSELINA SALICYLOVÁ

Použití

Nanášejte nejméně 2x denně (v případě akutních stavů až 4x denně) na postižené místo v silnější vrstvě a postupně vmasírujte. Působení přípravku můžete zesílit použitím zábalu do fólie.

Nesmí přijít do styku s poškozenou kůží (odřeniny, otevřené rány, praskliny), sliznicemi, kůží okolo očí a očima. Po použití přípravků si pečlivě umyjte ruce mýdlem.

Doporučení

Pro rychlejší zmírnění bolestí doporučujeme použít krém DOLOR-END v kombinaci s chladivým gelem MENTOLEN, ten nanášejte podle vlastní potřeby i vícekrát denně.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat mírné zčervenání kůže, které během několika hodin odezní. V případě přetrvání této reakce, při vzniku vyrážky nebo déletrvajícího svědění používání ukončete.

Můžete znát jako: DOLOR-END, konopné mazání, konopné kloubní mazání