+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

EKZÉM konopný krém denní

CutisHelp EKZÉM konopný krém denní 100 ml

Vysoce účinný krém pro zklidnění a regeneraci kůže při projevech ekzému a kožních alergií je určený zejména pro aplikaci během dne. Pokožce dodává potřebnou výživu, zvláčňuje ji, je vhodný pro udržení klidového stádia onemocnění. Nezanechává na kůži mastný film, nešpiní oděv. Lze jej použít i jako vhodný podklad pro make up.

Koupit v e-shopu

Koupit

Sdílet

Účinné látky

EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ
EXTRAKT HEŘMÁNKU PRAVÉHO
LANOLIN
VČELÍ VOSK
VITAMIN E

Použití

Nanášejte na vyčištěnou, umytou pokožku podle vlastní potřeby, pro ošetření na noc použijte konopnou mast EKZÉM.

I po celkovém zklidnění obtíží doporučujeme pokožku nadále celoplošně ošetřovat, po koupeli použijte konopný tělový BALZÁM, na problematická místa aplikujte alespoň 1x denně konopný krém EKZÉM.

Doporučení

V každém stádiu ekzematického onemocnění doporučujeme pro dosažení maximálního efektu doplnit péči o pokožku dalšími přípravky CutisHelp z řady zdravotní kosmetika: konopná koupel BALNEA, konopná mycí a sprchová emulze FLUID, konopný tělový BALZÁM. Na problematická místa ve vlasech je určen konopný šampon EKZÉM - LUPY. Ve všech fázích ekzému lze použít také přípravky řady MEDICA: aktivní krém a aktivní emoliens CANNABIOX E.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Můžete znát jako: konopný krém na ekzém, krém při ekzému, ekzém krém