+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

Mentolen

CutisHelp MENTOLEN™ konopné mazání 200 ml

Konopné mazání při bolestech a zánětech pohybového aparátu, je chladivý gel pro zevní aplikaci při chronických, ale zejména akutních potížích: bolestech zad, svalů, kloubů a šlach po fyzické námaze, namožených a ztuhlých svalech, pohmožděninách a hematomech, unavených nohou po dlouhém stání, přetíženém svalstvu po sportovních a náročných pracovních výkonech. MENTOLEN je možné použít i k lokálním masážím.

Koupit v e-shopu

Koupit

Sdílet

Účinné látky

EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ
MENTOL
OLEJ MÁTY PEPRNÉ

Použití

Nanášejte krouživými pohyby nebo vhodnou masáží na postižená místa nejméně 2x denně, v případě silných akutních obtíží kdykoliv podle potřeby.

Nesmí přijít do styku s poškozenou kůží (odřeniny, otevřené rány, praskliny), sliznicemi, kůží okolo očí a očima. Po použití přípravků si pečlivě umyjte ruce mýdlem.

Doporučení

U chronických a zánětlivých bolestí je vhodná kombinace s krémem DOLOR-END, který má výrazné protizánětlivé účinky.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat mírné zčervenání kůže, které během několika hodin odezní. V případě přetrvání této reakce, při vzniku vyrážky nebo déletrvajícího svědění používání ukončete.

Můžete znát jako: konopné mazání, chladivé konopné mazání, MENTOLEN