+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

Oparen

CutisHelp Oparen™ konopný přípravek při oparech 4 ml

Konopný krém při oparech, je účinný přípravek s výraznými antivirotickými a regeneračními schopnostmi pro péči při oparech na rtech a v jejich okolí. Je účinný ve všech stádiích oparu, zabraňuje vzniku jizev a významně omezuje recidivu.

Koupit v e-shopu

Koupit

Sdílet

Účinné látky

EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ
BAMBUCKÉ MÁSLO
VČELÍ VOSK
VITAMIN E
N-ACETYL CYSTEINE

Použití

Krém aplikujte na postižené místo po dobu trvání nejlépe 6x denně přibližně po dvou hodinách a vždy po jídle. Důkladné ošetření proveďte před spaním. Pokud opary trpíte častěji, aplikujte krém nejen na aktuálně postižená místa, ale rovnoměrně ho rozetřete po rtech. Před aplikací krému i po ní si vždy důkladně umyjte ruce.

Doporučení

Krém nevysušuje rty, je odolný vůči setření, přesto doporučujeme alespoň půl hodiny po aplikaci nejíst ani nepít.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT aplikaci produktů CutisHelp s jiným kosmetickým nebo léčebným prostředkem, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou po aplikaci ojediněle zaznamenat zhoršení stavu nebo výskyt dalších oparů. Tento jev většinou rychle odezní. V případě přetrvání této reakce nebo vzniku jiných nestandardních projevů používání přerušte a poraďte se s lékařem.

Můžete znát jako: OPAREN, konopný krém při oparech, konopný krém na opary