+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

K+T_3D_SeboreaK_30ml_1080px X vyska.png

CutisHelp SEBOREA konopný krém 30 ml

Šetrný lehký krém používejte pro vnější aplikaci při projevech seboroické dermatitidy (nadměrného mazotoku) a při mastné pleti s mírnými projevy akné. Zklidňuje zarudnutí a šupení kůže, upravuje pH pleti, tvorbu kožního mazu a působí protizánětlivě. Dodává kožním buňkám potřebnou výživu, zároveň hydratuje a chrání je před vnějšími nepříznivými vlivy. Dobře se vstřebává a vzhledem ke svému složení odstraňuje nadměrný lesk mastné pleti. Hypoalergenní parfemace.

Koupit v e-shopu

Koupit

Sdílet

Účinné látky

EXTRAHOVANÝ KONOPNÝ OLEJ
NIACIAMID (vitamin B)
ACTIBIOME GPA

Použití

V případě ošetření obličeje vtírejte jako běžný pleťový krém ráno a večer. Před aplikací zbavte pokožku nečistot pomocí konopné čistící emulze AKNÉ. V případě ošetření kůže na jiných částech těla (okolí uší, hrudník, záda) nanášejte krém na postižená místa alespoň 2x denně.

Doporučení

Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme péči o pleť doplnit používáním dalších produktů CutisHelp z řady zdravotní kosmetika: konopná koupel BALNEA, konopná mycí a sprchová emulze FLUID, konopný tělový BALZÁM. Na problematická místa ve vlasech je určen konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA. Pro čištění pleti používejte konopnou čistící emulzi a konopnou micelární vodu AKNÉ.

Doporučujeme NEKOMBINOVAT bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů, protože působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takových preparátů.

Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou bezprostředně po aplikaci zaznamenat přechodné zčervenání a svědění kůže vlivem pronikání bioaktivních látek a s tím souvisejícího intenzivnějšího prokrvení. Nejedná se o nežádoucí reakci, tyto příznaky většinou po 2-3 týdnech přirozeně odeznívají a nastává rychlé zklidnění obtíží. V případě neobvyklých projevů nebo přetrvání uvedené reakce používání ukončete, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Můžete znát jako: Seborea krém, krém na seboroickou dermatitidu, konopný krém na seboreu