+420 246 086 486
Kontaktujte nás: +420 246 086 486 | info@parenteral.cz

Konopná mast

Konopná mast může být řešením pro vaše kožní problémy

Máte pocit, že léčba vašeho ekzému je nedostatečná? Kůže vás stále svědí, je narudlá, hodně podrážděná, a vy přitom čekáte od léků úlevu? Nebo chcete pomoci vašemu dítěti trpícímu nepříjemnou vyrážkou, kterou se nedaří vyléčit či její příznaky zmírnit? Hledáte nějakou novou mast či krém na ekzém nebo mast i krém na lupénku? Máme pro vás řešení. Konopná mast dokáže prokazatelně zklidnit pokožku a kůži regenerovat.

Jaké má konopná mast vlastnosti

  • Zklidňuje a regeneruje kůži
  • Je protizánětlivá a zvyšuje hydrataci kůže
  • Kůži příjemně zvláčňuje
  • Podporuje obnovu ochranné kožní bariéry
  • Zvyšuje odolnost proti dráždivým vlivům
  • Hodí se jako mast na ekzém i jako mast na lupénku
  • Je nová mast na ekzém opravdu tak vynikající?

Hodí se jako mast na lupénku?

Výsledky laboratorních testů i zkušenosti pacientů to potvrzují. Hojivý účinek konopných mastí a krémů je v jejich hlavní složce, v oleji. Ze semen technického konopí se lisuje olej, který má mimořádné vlastnosti. Zjistilo se, že tlumí kožní záněty, ale přitom není agresivní. Pomáhá přirozené regeneraci kůže, která tak získává větší odolnost vůči látkám, jež způsobují podráždění. Exkluzívním způsobem zpracování semen technického konopí získáváme nejkvalitnější přírodní olej s bohatým obsahem bioaktivních látek, zároveň však bez obsahu nežádoucích příměsí a nečistot. Vzhledem k tomu, že tento olej neobsahuje žádné návykové nebo psychotropní látky, hodí se konopná mast i pro dlouhodobé používání. CutisHelp LUPÉNKA konopná mast 100 ml

Konopná mast je z rostliny využívané už tisíce let

Konopná mast z technického konopí a její účinky na kožní ekzém jsou mimořádné. Konopný olej se využívá v lidské výživě i tradiční medicíně tisíce let. Vědci zjistili, že obsahuje vysoký obsah takzvaných esenciálních mastných kyselin, které jsou pro člověka nepostradatelné. Jejich poměr v konopném oleji je pro lidské zdraví ideální. Vyzkoušejte mast na ekzém, krém na ekzém nebo mast na lupénku či krém na lupénku zn. CutisHelp. Je velká šance, že při léčbě vašich kožních obtíží pomohou.

Přípravky značky CutisHelp jsou k dostání výhradně v lékárnách.